Võta meiega ühendust

  Miks meie?

  Oma ala spetsialistid

  Virtuaalse Partneri tiimi kuuluvad oma ala parimad spetsialistid täidavad tööülesandeid asjatundlikult, korrektselt ja kiiresti. Virtuaalne Partner pakub paindlikku teenust ning keskendub alati kliendi vajadustele ja nõudmistele.

  Soodne teenus

  Virtuaalne Partner aitab kokku hoida Sinu aega ja raha. Kasutades Virtuaalset Partnerit, säästad tööjõu- ning värbamiskuludelt, maksudelt ja palgaarvestuselt. Pole tähtsust, kas tegemist on vaid mõnetunnise või mahuka ülesandega, lühi- või pikaajalise projektiga. Vali meie professionaalsest tiimist endale virtuaalne assistent, turundusspetsialist, personalitöötaja või raamatupidaja ja maksa vaid reaalselt tehtud töö eest!

  Alati kättesaadav

  Meie spetsialistid töötavad nii ootamatute kiireloomuliste projektide kui ka regulaarsete konkreetsest kellaajast kellaajani töödega. Virtuaalne Partner töötab 24/7 ja ei küsi lisatasu nädalavahetustel või riigipühade ajal tehtava töö eest. Kliendi vajaduse täitmine on meie prioriteet!

  Lihtne suhelda

  Virtuaalne Partner on vaid telefonikõne kaugusel ja võid helistada igal ajal! Oleme Sinuga ühenduses peamiselt telefoni, e-posti, Skype’i, Viber’i või teiste Sinu poolt valitud virtuaalset suhtlemist võimaldavate kanalite kaudu.